Fark Yaratan Firmalar

Digieggs


2014 yılında kurulduk. Şu an için çok yeni bir firmaya. Ancak gerek yazılım mimarisi gerek teknoloji bilgisi açısından deneyimli ve arkasında 10 yıla yakın bilgi birikimi & tecrübe olan bir kadroyla sizlere hizmet vermek için yola çıktık. Bu ağdalı cümleyi yeni kurulmuş olmamızın sizin üzerinizdeki etkisini azaltmak adına yazmıyoruz, sadece doğru olanı size aktarıyoruz.

Neden şirketleşme kararı aldığımıza gelirsek; Rekabeti artırarak müşteriye ulaşacak ürünlerdeki kalitenin artmasını amaçlıyoruz. Böylelikle hem şirketlerin hem de müşterilerin daha mutlu olacağına inanıyoruz. Hergün yeni mezun veren üniversitelere oranla iş veren sayısının az olması da bizi şirket olma yoluna iten bir başka sebep. İzmir' de olmamız da büyük bir etken aslında, iş bulamadığı için İzmirden ayrılanları düşündük ve laf aramızda İzmir piyasasına biraz renk katalım dedik. 


Hedefsiz olmaz tabi; 

Yazılım ve danışmanlık sektörünün çok farklı kulvarlarında edindiğimiz tecrübelerimiz bizim işlere yaklaşımımızı değiştiriyor, böylelikle çıkarttığımız işler daha kaliteli bir hale geliyor. Bu doğrultuda piyasaya kaliteli işler verebilmek en büyük hedefimiz. Biz kendimizi tanıttık, siz de bize ulaşıp kendinizi tanıtın ve iş konuşmaya başlayalım. DIGIEGGS'i ziyaret ettiğiniz için teşekkürler.