Fark Yaratan Firmalar

ENFOTEK


Enfotek ERP ve Yazılım Çözümleri
 

Enfotek, bilimsel yönetim prensiplerine dayalı yönetim sistemleri geliştirmek üzere deneyimli uzmanların bir araya gelmesi ile 2003 senesinde kurulmuş bir bilişim- teknoloji üretimi ve yönetim danışmanlık firmasıdır.

 

1990’dan beri elde ettiği deneyim ve 1998 senesinden beri alanında yaptığı profesyonel çalışmalar ile önemli başarılar elde eden bir kadroyu barındıran Enfotek, bugün de müşterilerine en akıllı ve etkili çözümleri sunacak yaratıcı çözümler geliştirmektedir.

 

Enfotek’in, İzmir, İstanbul, Denizli, Isparta, Gaziantep ve Konya bölgelerinde çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren birçok kurumsal müşterisi bulunmaktadır. Müşterilerinde, kurumsal altyapının ve bilgi yönetimine dayalı çalışma kültürünün oluşmasına katkıda bulunan projeler hayat geçirmektedir.

 

Enfotek, 2004 Senesinde İzmir Yüksek Teknoloji Bölgesi Urla Şubesini açarak, bilimsel Ar-Ge faaliyetleri için önemli bir ortam oluşturmuştur. Global dünya içerisinde ekonomik alandaki rekabet zorlaştıkça, firmalar daha üretken, akıllı ve yaratıcı olarak varlıklarını sürdürmek zorunda kalmışlardır. Enfotek, kendi uzmanlık alanlarında firmaların, bilimsel metodlar ile çalışarak kaynak israfını minimuma indirmeleri ve süreçlerinden maksimum yararlanmalı için geliştirdiği iş çözümlerini müşterilerine sunmaktadır.